Polecane produkty

Siedziba firmy:


Fireshop.pl
ul. Traugutta 9A
49-200 Grodków

wirtualnyspacer.jpg

tel. 888 444 998
tel./fax 77 415 43 10                             
biuro@fireshop.pl

Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku od 7.00 do 16.00
                                                       w sobotę od 8.00 do 13.00

Dział sprzedaży PPOŻ

Barbara Sawka
Specjalista ds. sprzedaży


GSM  888 444 680
Tel. (77) 415 43 10 w. 13
b.sawka@fireshop.pl

on.jpg
Paweł Murański
Specjalista ds. sprzedaży

GSM  888 444 681
Tel. (77) 415 43 10 w. 12
p.muranski@fireshop.pl

on.jpg

Małgorzata Sudoł
Specjalista ds. sprzedaży

GSM  888 444 524
Tel. (77) 415 43 10 w. 14
m.sudol@fireshop.pl

Dział sprzedaży BHP


Justyna Inglot
Specjalista ds. sprzedaży


GSM  888 444 068
Tel. (77) 415 43 10 w. 15
j.inglot@fireshop.pl

am.jpg Anna Majewska
Specjalista ds. sprzedaży

GSM  888 444 671
Tel. (77) 415 43 10 w. 15
bhp@fireshop.pl

 

Robert Wrzodek
Doradca klienta

GSM  888 444 692
Tel. (77) 415 43 10
robert.doradca@fireshop.pl

_

Dział zaopatrzenia

Arkadiusz Dresler
Dyrektor działu zaopatrzenia


GSM  888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
arkadiusz.dresler@fireshop.pl
  A
D


G
T
a

_

Dział IT

Marek Beneda
Informatyk


GSM  888 666 819
Tel. (77) 415 43 10 w. 11
marek@fireshop.pl
 
M

Grafik komputerowy


GSM 
grafik1@fireshop.pl

Zarząd

Paweł Badowski
Prezes

Tel. (77) 415 43 10 w. 16

p.badowski@fireshop.pl